Reklamlar

MALAZGİRT İLOKULUNDA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

MALAZGİRT İLOKULUNDA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

Samsun İlkadım Malazgirt Okulunda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Öğrenciler Ve Öğretmenler İle Coşkulu Kutlandı

Samsun İlkadım Malazgirt İlkokulunda öğrencilerin ve öğretmenlerin katılımıyla gerçekleşen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.


Malazgirt İlkokulu Müdürü Aydın Yırtıcı : " Milletimiz Cumhuriyet ile kazandığı değerleri, toplum hayatının vazgeçilmez unsuru olarak benimsemiş, karşılaştığı sorunları ise Cumhuriyet'e olan sadakati sayesinde birlik ve berberliğinden ödün vermeden aşmayı bilmiştir. 


Cumhuriyet, işgalin, yokluğun, yıkılmışlığın ardından yok olmak üzereyken yüce milletimizin köklerinden aldığı güç ve inançla yeniden filizlenmesinin, serpilip ulu bir çınar olmasının başlangıcı olmuştur. 


Cumhuriyet; aydınlığı, dostluğu, kardeşliği, birliği, beraberliği, barışı paylaşmaktır.Türkiye Cumhuriyeti mesut, muvaffak ve muzaffer olacaktır.

" Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere silah arkadaşlarını ve tüm şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; Siz değerli öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.


Yorumlar

Bir Yorum Yaz